perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
perak1

HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

?

Dapatkan Widget Ini Di Aku Punyer Lah! | Get RM100 A Week @ Blogger Tips

tak dapat ejas..last2 main sihir...

Go down 
4 posters
AuthorMessage
lipanx_laut
Police
Police
lipanx_laut

tak dapat ejas..last2 main sihir... Empty
PostSubject: tak dapat ejas..last2 main sihir...   tak dapat ejas..last2 main sihir... Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 3:30 pm

AKu dok borak2 ngan member aku nih ... x de la kenal sgt ... kira member lepak and go la ...

tak dapat ejas..last2 main sihir... 994345 bukan touch n go ... kira dia kastemer cyber cafe aku ni...

so time tu dok cerita la pengalaman memasing pasal perempuan ...

nak dijadikan cerita, budak ni citer la ... dia ada kawan ... kawan dia tuh pernah cerita dia x puas hati x dapat awek nih sebab awek ni dah ada balak ...

pastu dia sihirkan la awek tuh ...jumpa bomoh kat baling kedah katanya.. awek tu lepas tuh gaduh ngan balak dia and lekat kat dia ... siap romen la kawan tu citer dgn bangganya ... tapi tak lama ...

sihir camana pon awek tu cam sedar lak and tinggalkan laki yang sihirkan dia tuh ...

giler siut ... ni cerita nampak cam LOVE is STRONGER than WITCHCRAFT .... leh buat movie nih ....

apa pandangan geng forumers sumer??

bg aku nampak sgt la lelaki tu tak power ... ehehhe ... dah la citer dia pakai sihir ... pastu main awek leh terlepas lak ... ekekkekke ...

kalau aku ler .... tak yah sihir2 ... gentle approach ... best man wins. Sekali main pasti nak lagi

tak dapat ejas..last2 main sihir... 994345
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: tak dapat ejas..last2 main sihir...   tak dapat ejas..last2 main sihir... Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 3:39 pm

siot je ayat ko tu panx... tak dapat ejas..last2 main sihir... 571166

bagi aku bukan best man wins.. tak dapat ejas..last2 main sihir... 519688

bagi aku... the most sincere man will win.. tak dapat ejas..last2 main sihir... 51170

lelaki yang ikhlas, jujur, dan berusaha cara yang betoi (tak main kotor macam sihir dan janji serapah) akan buat perempuan melekat kuat kat dia.

kalo main sihir nih.. kejap je. ilang sihir nanti gado ler.. perang2 balik.

kecualilah dia main sihir yang kuat giler... sampaikan perempuan tu macam dipukau je dgn dia... ha.. ni aku tak tau ler kan?

tapi dunia leh lepas beb... akhirat nanti.. sendiri tanggung ler... tak dapat ejas..last2 main sihir... 571166 dan ko sihirkan bini ko.. entah2 anak2 ko pun anak2 sihir... kalo dah anak2 sihir nih.. paham2 jelah.. dah separuh manusia separuh jin tu.. tak dapat ejas..last2 main sihir... 519688

adess... tak dapat ejas..last2 main sihir... 67305

sbb tu dalam Islam nak memilih jodoh nih, kena betoi pada gayanya. kalo salah gaya... merana badan. kalo dapat anak lagi... berlanjutan ler kisah tu..

isy.. ngeri plak rasa...
tak dapat ejas..last2 main sihir... 701731 tak dapat ejas..last2 main sihir... 701731 tak dapat ejas..last2 main sihir... 701731
Back to top Go down
macan_sparrow
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
macan_sparrow

PostSubject: Re: tak dapat ejas..last2 main sihir...   tak dapat ejas..last2 main sihir... Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 3:52 pm

tak dapat ejas..last2 main sihir... 994345 jantan x guna pe brg main sihir2 nk dptkn ppun tu tak dapat ejas..last2 main sihir... 519688 klu aku pakai air liuh je jgn aku x pakai jampi2 ni....klu dh power insyallah ppun x tinggalkn laki tu wakakaka biar x hensem tp ayat power wakakaka jgn yg tu mst kena power erk....merokok jap tak dapat ejas..last2 main sihir... 287665
Back to top Go down
sriteddy™
Site Admin
Site Admin
sriteddy™

PostSubject: Re: tak dapat ejas..last2 main sihir...   tak dapat ejas..last2 main sihir... Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 4:15 pm

best man wins ek tak dapat ejas..last2 main sihir... 519688
skali main nak lagi tak dapat ejas..last2 main sihir... 994345
salah main..jgn lari tak dapat ejas..last2 main sihir... 869229
ermm sihir ni mmg ade..byk org gunakan..ade yg dpt kawen tp x kekal..ntah la kata mak aku..sihir2 ni tak thn lama.. lama2 nnt tawar la tp ada juga yg guna sihir mmg nak kenekan awek tu sp awek tu merana seumur hidup, mati pun ada.. nauzubillah.. pd sri kekuatan cinta yg ikhlas dan berserah pada Allah tak dapat ejas..last2 main sihir... 282363
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: tak dapat ejas..last2 main sihir...   tak dapat ejas..last2 main sihir... Icon_minitime

Back to top Go down

tak dapat ejas..last2 main sihir...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» boring ke.. jom main ni..
» info yg aku dapat
» di mana dapat sw ini.??
» Sapa Cepat Dia Dapat ^^
» andai dapat kuundur masa