perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
perak1

HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

?

Dapatkan Widget Ini Di Aku Punyer Lah! | Get RM100 A Week @ Blogger Tips

meh kenal ngan gua..kalau x kenal pun,buat2 la kenal..hahaha

Go down 
_megatron_
··¤(`×[¤ LiE ¤]×´)¤··
miss_fara_dilla
miss-lady
darknessjoy
9 posters
AuthorMessage
darknessjoy
junior
junior

meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha Empty
PostSubject: meh kenal ngan gua..kalau x kenal pun,buat2 la kenal..hahaha   meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 3:16 pm

meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 905987
Nama:- Syahrul Riza A.K.A Darkjoy... meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 458558

Umo:- Sweet 17 lg... meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 994345

Asal:- Manjung,Perak... meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 490979

Jantina:- Lelaki laaaaa... meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 652820

Id Ym:- Darknessjoy/Ahseng_taylor... meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 278364 meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 278364

Fs/Tagged:- Darknessjoy@yahoo.com.my... meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 865279 meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 865279 meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 865279

Reffer:- Lie_Space/Megatron_Jedai... :meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 879127: :meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 879127: :meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 879127:

:group:
Makanan Kegemaran:- Char Kuew Teaw... meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 67483

Hobi:- Main Lucky Ball... meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 994345

Tentang Gua:- Peminat Manchester United Yg Sejati...
meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 159678

Last edited by darknessjoy on Thu Apr 16, 2009 5:14 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
miss-lady
Admin
Admin
miss-lady

PostSubject: Re: meh kenal ngan gua..kalau x kenal pun,buat2 la kenal..hahaha   meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 3:31 pm

welcome to perak satu forum meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 51170
hope u enjoy here meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 83255
dont forget to read the rules meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 375499
respect each other meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 83255
have fun :group:

meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 51170 GRANTED meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 51170
meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 652820
Back to top Go down
miss_fara_dilla
senior
senior

PostSubject: Re: meh kenal ngan gua..kalau x kenal pun,buat2 la kenal..hahaha   meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 3:43 pm

wakakakaka...
welcome darkie..
have fun n enjoy with us k..
Back to top Go down
http://biuti-secret.blogspot.com
··¤(`×[¤ LiE ¤]×´)¤··
Moderator
Moderator
··¤(`×[¤ LiE ¤]×´)¤··

PostSubject: RE : meh kenal ngan gua..kalau x kenal pun,buat2 la kenal..hahaha   meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 3:52 pm

meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 327222

17 tahun ape ni dark kan ke lu 30 years old meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 994345 meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 994345 meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 994345

hobi disitu ada pembetulan la magnum mana lu nak letak ngan kude parit

:meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 879127: :meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 879127: :meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 879127: :meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 879127:
Back to top Go down
http://psycholie.blogspot.com
_megatron_
root_admin
root_admin
_megatron_

PostSubject: Re: meh kenal ngan gua..kalau x kenal pun,buat2 la kenal..hahaha   meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 3:54 pm

meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 327222
Syahrul Reza A.K.A dark
meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha Welcome

meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 51170 meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 51170 meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 51170
Back to top Go down
lllxllloptimus.izlllxlll
Site Admin
Site Admin
lllxllloptimus.izlllxlll

PostSubject: Re: meh kenal ngan gua..kalau x kenal pun,buat2 la kenal..hahaha   meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 4:05 pm

syahrul reza meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 919437

skot ku yg mengong meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 519688

siap la ko skot meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 590252

aku nak ranjam ko meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 995238
Back to top Go down
:syira:
Moderator
Moderator
:syira:

PostSubject: Re: meh kenal ngan gua..kalau x kenal pun,buat2 la kenal..hahaha   meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 12:29 pm

dark meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 375499

dark bru 17thn meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 957753
cm xcaya jerkkk meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 957753
dark tipu meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 957753

meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 994345 meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 994345 meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 994345

welcome2 dark..
hope enjoy kt sini meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 21268
Back to top Go down
··¤(`×[¤ LiE ¤]×´)¤··
Moderator
Moderator
··¤(`×[¤ LiE ¤]×´)¤··

PostSubject: Re: meh kenal ngan gua..kalau x kenal pun,buat2 la kenal..hahaha   meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 12:47 pm

lalalalalalala kari tin lala meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 957753
meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 994345 meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 994345 meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 994345
Back to top Go down
http://psycholie.blogspot.com
_deal0va_
senior
senior

PostSubject: Re: meh kenal ngan gua..kalau x kenal pun,buat2 la kenal..hahaha   meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 6:44 pm

wahh sedap name dia... meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 869229:

penyokong man u erk :meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 879127: :meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 879127:

welcome uncle :-P:

enjoy meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 375499 selamat berforum k meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 983834
Back to top Go down
raffey-sama
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
raffey-sama

PostSubject: Re: meh kenal ngan gua..kalau x kenal pun,buat2 la kenal..hahaha   meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha Icon_minitimeThu Apr 30, 2009 9:39 am

meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 375499 meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 375499 WELKAM 2 DA CLUB meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 375499 meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha 375499
Back to top Go down
http://www.myspace.com/ruffeykun
Sponsored content

PostSubject: Re: meh kenal ngan gua..kalau x kenal pun,buat2 la kenal..hahaha   meh kenal ngan gua..kalau x kenal  pun,buat2 la kenal..hahaha Icon_minitime

Back to top Go down

meh kenal ngan gua..kalau x kenal pun,buat2 la kenal..hahaha
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» salam sejahtera
» meh kenal ngan cinta
» nak kenal,,,xnak kenal
» pic aku ngan family
» halo2...hahaha :))