perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
perak1

HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

?

Dapatkan Widget Ini Di Aku Punyer Lah! | Get RM100 A Week @ Blogger Tips

join venture nak?

Go down 
AuthorMessage
amizan
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
amizan

join venture nak? Empty
PostSubject: join venture nak?   join venture nak? Icon_minitimeThu Jan 21, 2010 8:32 am

join venture nak? 905987

alloo suma forummer perak1..skrng aku nk buka pluang perniagaan kt korng..dlu msa aku jd pak guard aku wat part time reseller..snang citer aku bli brang2 online pastu jual blik dengan harga munasabah..kebanyakan aku bli brg2 dari luar negara..tgok la klu kat lelong&mudah.com.my ada lg murah..aku bli je kt situ..

so klu korang nk bli barang2 ke nk bli pastu jual ke,terpulang la..kontek aku..klu aku jumpa brg 2..brg tu plak tak menyalahi undang2,moral,sosial dan agama..insyaallah aku tolong korang blikan..harga bleh runding.. join venture nak? 318762

papehal kontek aku..0195519160@0175420885..jarang online la..skrang bz skit.. join venture nak? 658582

utk yg betul2 berminat ja.. klu nk maen2 ja gi la kt taman permainan join venture nak? 421656
Back to top Go down
http://klub-biz.blogspot.com/

join venture nak?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NO PLAT KENDERAAN KOWANG??
» Wanna Be A Hacker? Let Join Us...
» ___assalamualaikum...leo nk join neh...hekhek....___
» join balik weiii
»  How to make Nokiamail.com join yahoo rooms