perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
perak1

HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

?

Dapatkan Widget Ini Di Aku Punyer Lah! | Get RM100 A Week @ Blogger Tips

aku perlukan korang utk test.

Go down 
5 posters
AuthorMessage
peace™
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
peace™

aku perlukan korang utk test. Empty
PostSubject: aku perlukan korang utk test.   aku perlukan korang utk test. Icon_minitimeTue May 19, 2009 2:24 pm

Korang laki ka pompuan..th is is the fact!! ....uji minda..

Terdapat pelbagai cara untuk menguji keunikan tubuh badan kita,diantara
keunikan itu sudah tentulah otak manusia.. dibawah ini ada ujian yang
menarik untuk dicuba bersama.....
aku perlukan korang utk test. 217756 aku perlukan korang utk test. 217756 aku perlukan korang utk test. 217756 aku perlukan korang utk test. 217756

Sila lakukan dan jangan cuba menipu diri anda sendiri
Kira jumlah huruf F dalam perenggan dibawah dalam masa 15 saat:

FINISHED FILES ARE THE
RESULT OF YEARS OF SCIENTIFIC
STUDY COMBINED WITH THE
EXPERIENCE OF YEARS

dah selesai?

tgk kebawah hanya apabila anda telah selesai mengira!

OK?

berapa banyak?

tiga? (anda tentunya seorang lelaki!!!)

baca sekali lagi!

FINISHED FILES ARE THE
RESULT OF YEARS OF SCIENTIFIC
STUDY COMBINED WITH THE
EXPERIENCE OF YEARS

Salah, sebenarnya terdapat 6, kira semula..

Sebab berlakunya perkara tersebut diterangkan dibawah ini...

otak LELAKI tidak memproses perkataan "OF".

Keajaiban kejadian atau silap mata?

Sesiapa yang dapat megira kesemua 6 F's pada permulaan ujian memiliki
otak PEREMPUAN

Cuba la dengan kawan2 anda untuk meguji setakat mana kebenaran perkara
ini.."

lol! lol! lol!
aku perlukan korang utk test. 957753 aku perlukan korang utk test. 957753 aku perlukan korang utk test. 957753

Last edited by sriteddy on Tue May 19, 2009 3:31 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : peace suh aku edit..)
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: aku perlukan korang utk test.   aku perlukan korang utk test. Icon_minitimeTue May 19, 2009 3:22 pm

peace... aku perlukan korang utk test. 994345 aku perlukan korang utk test. 994345

aku pempuan tapi apsal aku kira dapat 3 je ek? aku perlukan korang utk test. 90732

adakah kerana jiwa aku lebih kepada lelaki daripada wanita? aku perlukan korang utk test. 90732

wakaka.. kekalar betoi.. aku perlukan korang utk test. 571166
Back to top Go down
sriteddy™
Site Admin
Site Admin
sriteddy™

PostSubject: Re: aku perlukan korang utk test.   aku perlukan korang utk test. Icon_minitimeTue May 19, 2009 3:36 pm

waacha..aku dpt 6 aku perlukan korang utk test. 994345
aku pelik gak asal peace kata 3 ms mula2..peh tu kira g..still 6..
then sp bwh..br aku tau jwpn dia...aku perlukan korang utk test. 994345 dh tentu la aku pmpuan aku perlukan korang utk test. 994345 adeh
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: aku perlukan korang utk test.   aku perlukan korang utk test. Icon_minitimeTue May 19, 2009 3:51 pm

sebenarnya peace.. benda nih bukan nak test orang tu pempuan ataupun lelaki.. jgn

tapi benda ni nak test.. otak seseorang itu bersifat "kelakian" ataupun "keperempuanan"

aku rasa.. antara sbb aku dapat 3 je F tu.. sbb otak aku macam lelaki. aku perlukan korang utk test. 994345

sbb tu aku tak selesa kawan dgn pempuan. aku suka kawan dgn lelaki, dan aku rasa lebih rapat, mesra dgn kawan2 lelaki. kalo dgn pempuan nih aku plak sifat macam lelaki, suka memanjakan dia orang.. dan sebagainyer. aku perlukan korang utk test. 217756

aku pernah gak buat test nih dulu, (sbb pernah jumpa mende nih beberapa tahun lepas).

jadi kalo ada pempuan yang kira dapat 3 je.. jangan plak takot.. adoi.. aku perlukan korang utk test. 994345 itu sekadar menguji.. camner otak korang berpk.

dan aku tak nafikan.. otak aku, personaliti aku.. lebih kepada lelaki... aku perlukan korang utk test. 519688 cuma ada masanya aje nampak cam pempuan. aku perlukan korang utk test. 571166
Back to top Go down
MaNgKuK pEcAh
junior
junior
MaNgKuK pEcAh

PostSubject: Re: aku perlukan korang utk test.   aku perlukan korang utk test. Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 7:18 pm

mule2 dapat 5
kire spoloh kali br dpt 6
jadi aku ni laki ke pompuan?
kompiuslaaa aku perlukan korang utk test. 957753
Back to top Go down
enni
junior
junior
enni

PostSubject: Re: aku perlukan korang utk test.   aku perlukan korang utk test. Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 7:39 pm

aku perlukan korang utk test. 957753 kalo xnk kire bleh x.. aku perlukan korang utk test. 957753
Back to top Go down
sriteddy™
Site Admin
Site Admin
sriteddy™

PostSubject: Re: aku perlukan korang utk test.   aku perlukan korang utk test. Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 7:53 am

MaNgKuK pEcAh wrote:
mule2 dapat 5
kire spoloh kali br dpt 6
jadi aku ni laki ke pompuan?
kompiuslaaa
aku perlukan korang utk test. 957753
mungkin sblm ni ko terarah pd otak lelaki kut aku perlukan korang utk test. 869229 br berjinak2 nak jadi otak pmpuan aku perlukan korang utk test. 869229 lol!
kene refer kaunselor salju nih aku perlukan korang utk test. 726899
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: aku perlukan korang utk test.   aku perlukan korang utk test. Icon_minitime

Back to top Go down

aku perlukan korang utk test.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» korang-korang np de org yg x ske kucing....????
» awek di perlukan
» radio perak1.fm di lancarkan dan DJ di perlukan untuk menghibur sambil mengisi masa lapang..
» test
» TEST MASS IGG.