perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
perak1

HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

?

Dapatkan Widget Ini Di Aku Punyer Lah! | Get RM100 A Week @ Blogger Tips

pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap

Go down 
macan_sparrow
sriteddy™
lipanx_laut
7 posters
AuthorMessage
lipanx_laut
Police
Police
lipanx_laut

pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap Empty
PostSubject: pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap   pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap Icon_minitimeMon Aug 03, 2009 9:04 pm

mula2 aku nak bgtau 'aku' tu bukan aku ok..artikel ni di kopi and paste dari blog seseorang...

bukan ape ..nt ramai je yg salah paham ngan aku pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 994345

apa
, aku kerap wat onani - x terkira
, kuat di lancap oleh mambang - pkai mulut klolom la blowjob la
, lama dah berapa ribu kali.

so
, dh sebulan aku sakit kaki menyucuk2, jalan sakit...berdiri x leh lama....cam orang tua...padahal umur aku br 31...x leh active lg seksa sangat..
, gi sunway medical centre XRAY, MRI , BLOOD TEST semua normal smpi doc pun pening &no diabitis or darah tinggi
, urut da byak kali lega kejap...datang balik sakit......
,jmpa dukun temberang lebih kuar jarum la apa la...bagi tangkall aku buang je..

apakaitannya
, bila aku bekam alhamdulilah semakin pulih...darah kotor pnya la bayak...cm darah period....
, aku wat cupping (bekam smpi 30 cup) pedih kena toreh....
, last sekali urut 1 badan...kang urut kata buah pinggang hampir rosak, pistol aku lemah, kencing x lawas...pedih pun ada(wat urine test semua ok) ...

kesimpulannya
, jangan onani lancap .elakkan
, jgn dilancap blowjob oleh pompuan(aku ada tnya doc air liur ada antiseptic so x bahaya bila dikulum....)
, jgn smpi pancut lebih 2 kali dlm 1 game...bahaya (aku penah 3 kali pancut & dipancutkan)

ni semua pengakuan benar yg aku alami..bila sakit dtang teringat semua benda yg rossakan kelamin kiter

kesimpulan nye..aku percaya benda2 yg dia sebut kan boleh terjadi..so kurang2 kan la beronani ok pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 519688
Back to top Go down
sriteddy™
Site Admin
Site Admin
sriteddy™

PostSubject: Re: pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap   pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 9:58 am

tau xpe jgn
pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 519688 setiap benda yg di larang msti ada keburukannya... pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 809193
pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 6665 pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 6665 pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 6665
Back to top Go down
macan_sparrow
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
macan_sparrow

PostSubject: Re: pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap   pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 10:24 am

pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 994345 pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 994345 mcmner keadaan bilik air dia kn klu kerap tembak dinding je mst berlobang2 pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 994345 pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 994345 pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 287665
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap   pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap Icon_minitimeThu Aug 20, 2009 2:41 am

ko nih macan.. adoi... asid pada air mani takdelah sampai melobangkan dinding.. pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 571166 kalo boleh melobangkan dinding.. dah tentu suar ko pun bocor macan oi kalo terkena air mani tu... pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 994345 adoi... sakit perut aku dgn lawak macan nih... pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 519688
Back to top Go down
macan_sparrow
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
macan_sparrow

PostSubject: Re: pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap   pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 12:49 am

pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 519688 ermmmm panas tp nikmat pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 994345 pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 994345 pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 287665
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap   pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 10:00 pm

ai macan.. len macam je bunyi.... cam biasa buat je.... pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 571166
Back to top Go down
lipanx_laut
Police
Police
lipanx_laut

PostSubject: Re: pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap   pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 7:44 am

semalam baru buat..tak tahan aihh...
Back to top Go down
sriteddy™
Site Admin
Site Admin
sriteddy™

PostSubject: Re: pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap   pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 9:24 am

panx pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 48342
hmm dah janji kan kecewa
nak kene nih pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 783917 nape x ajak aku skali pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 869229
Back to top Go down
paklong_baek
senior
senior
paklong_baek

PostSubject: Re: pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap   pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap Icon_minitimeFri Sep 11, 2009 2:01 am

that right!! yg di larang yg sedap tuu.... pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 519688
Back to top Go down
yuOtaci
junior
junior

PostSubject: Re: pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap   pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 10:05 am

pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 90732 bleh caye ke nih
nak try pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 571166 pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 458558
camtu skali effect melancap...klu seks kuat pulak pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 90732
Back to top Go down
xNova
root_admin
root_admin
xNova

PostSubject: Re: pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap   pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 11:01 pm

lol! lolz...da truk ni..ahahaha...2 ar..klu men belen kn snang...wat pa nak lancap2...

0psss cabuttttttttttttttt cabut lu...um0 xckup lg..nak j0in bnda2 cam nie...ekekke pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap 994345
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap   pengakuan aku, akibat byak lancap & dilancap Icon_minitime

Back to top Go down

Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» akibat mercun
» akibat kurang bobo...
» Akibat terpedaya janji manis lelaki
» MNGEMBALI FAIL2 OFFICE .DOC YG HILANG AKIBAT VIRUS