perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
perak1

HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

?

Dapatkan Widget Ini Di Aku Punyer Lah! | Get RM100 A Week @ Blogger Tips

perempuan kurus atau perempuan berisi?

Go down 
talipon
luvfama
peace™
raffey-sama
arb_mtq
miss-lady
ryuichi
5ruz17
kuyie
sriteddy™
macan_sparrow
lipanx_laut
salju
17 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
salju
senior
senior
salju

perempuan kurus atau perempuan berisi? Empty
PostSubject: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeSun May 17, 2009 11:24 am

ha.. selalu panx tanya pempuan. kali nih aku plak nak tanya lelaki.. perempuan kurus atau perempuan berisi? 519688

korang suka pempuan kurus ker, atau perempuan yang berisi? perempuan kurus atau perempuan berisi? 90732

bukannya apa, menurut pengalaman dan pemerhatian aku ler, biasanya lelaki yang suka pempuan kurus ni lelaki yang belum kawen. kalo lelaki yang dah kawen, dia tak kisah sangat isterinya berisi. bila ditanya, "buat pe nak kurus2. tak sedap dipeluk. kalo yang berisi nih sedap dipeluk." perempuan kurus atau perempuan berisi? 571166

itu menurut pemerhatian dan pengalaman aku ler. tapi aku pernah terbaca dalam suratkhabar, iaitu kajian yang dilakukan di amerika syarikat, bahawa lelaki di sana, apabila telah dewasa, mereka cenderung memilih wanita berisi, kerana dikatakan wanita berisi lebih jujur, sentiasa melakukan yang terbaek untuk menggembirakan pasangan. perempuan kurus atau perempuan berisi? 792555

ini disebabkan wanita berisi takot kehilangan pasangannya, maka dia akan sentiasa buat yang terbaek. manakala wanita yang kurus dan cantik, tidak mementingkan itu semua. sbb dia rasa dia cantik, jadi kalo sorang tak mo, dia leh cari yang lain. dan tak susah dia nak cari lain, sbb dia mmg kurus dan cantik. (yang dimaksudkan di sini bukan sahaja dari segi pengurusan rumah tangga, di ranjang pun sama).

kebenaran kajian aku tak tau ler kan?

erm.. panx.. leh lulus ker topik ni? pape pun....
namo lucas2 tau! jgn bincang dari sudut ilmiah je.

perempuan kurus atau perempuan berisi? 217756
Back to top Go down
lipanx_laut
Police
Police
lipanx_laut

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeSun May 17, 2009 11:45 am

ermm..tak kesah ...kalau dah jodoh mana pun ok...

cabooooooooooooooooooootttttttttttttttttttttttttttttttt................................ perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345 mesti tak caya ayat aku tu kan
Back to top Go down
macan_sparrow
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
macan_sparrow

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeSun May 17, 2009 12:02 pm

perempuan kurus atau perempuan berisi? 217756 aku nk percaya ke jwpan si panx ni perempuan kurus atau perempuan berisi? 90732 ...ngok muka ko panx aku dh tau selera siakap 3 rasa pnya la perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345 perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345 perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345 .....bg aku dua 2 ok kot bab klu berisi leh kuruskn begitu la sebaliknya....aku dh de bini kurus nk cari la yg berisi lak....pe org kata tu ...tukar selera perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345 perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345 ....sebenarnya mua tu dtg dr ati kita gak...nk merokok jap ah perempuan kurus atau perempuan berisi? 287665
Back to top Go down
lipanx_laut
Police
Police
lipanx_laut

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeSun May 17, 2009 12:03 pm

siakap 3 rasa perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeSun May 17, 2009 12:16 pm

adoi... macan.. kelakar ler kamo nih... perempuan kurus atau perempuan berisi? 571166 siakap 3 rasa tu.... high taste tu! nak satu pempuan macam2 rasa ada... perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345

abang an pun sama perempuan kurus atau perempuan berisi? 71128 adoi... abang an ni... perempuan kurus atau perempuan berisi? 71128 tetiba je jawapan macam orang naif je.. abang an ke nih? perempuan kurus atau perempuan berisi? 809193

kawan2 lelaki lain mana? nak tahu gak taste korang. perempuan kurus atau perempuan berisi? 90732
Back to top Go down
sriteddy™
Site Admin
Site Admin
sriteddy™

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeSun May 17, 2009 12:24 pm

tergezut gak..baca jwpn panx nih perempuan kurus atau perempuan berisi? 726899
normal ke tak tuh perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345
nak kekalkan imej teruna ketat ek perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345
Back to top Go down
lipanx_laut
Police
Police
lipanx_laut

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeSun May 17, 2009 12:56 pm

owhh tak tak tak..kalau kita di jodoh kan cam ne pun..saya tetap akan menyayangi org tu..
Back to top Go down
kuyie
super-mod&Designer
super-mod&Designer
kuyie

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeSun May 17, 2009 1:06 pm

Quote :
New post sriteddy Today at 9:24 am tergezut gak..baca jwpn panx nih normal ke tak tuh nak kekalkan imej teruna ketat ek

terune ketat? hahahahahahah perempuan kurus atau perempuan berisi? 957753

perempuan kurus atau perempuan berisi? My-ban14
Back to top Go down
http://www.myspace.com/firstrockersindaworld
5ruz17
junior
junior
5ruz17

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeSun May 17, 2009 2:13 pm

topik yg hangat....

nak start dari mana perempuan kurus atau perempuan berisi? 90732
Back to top Go down
ryuichi
junior
junior
ryuichi

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeSun May 17, 2009 4:59 pm

perempuan kurus atau perempuan berisi? 135450 panx... jwpn yg bernas.. aku sokong 101%.. ka|o mcm ne pun jodoh kita... kurus ke berisi ke.. trima je... tp ka|o b|eh berisi skit pun xpe kan perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeSun May 17, 2009 5:14 pm

adik..tu jawapan abang an.. jawapan adik pun sama gak ker.. perempuan kurus atau perempuan berisi? 48342

yang lain tolong yer.... perempuan kurus atau perempuan berisi? 13194 beri jawapan dari pihak anda.. bukannya sambung sembang2... kerjasama anda amat dihargai.

p/s abang an.. jangan mare ek? ambik power jap..perempuan kurus atau perempuan berisi? 519688
Back to top Go down
miss-lady
Admin
Admin
miss-lady

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeMon May 18, 2009 2:43 am

perempuan kurus atau perempuan berisi? 229195 ermm mcm mana lau pompuan lak ? suke pada lelaki berisi atau kurus perempuan kurus atau perempuan berisi? 229195 perempuan kurus atau perempuan berisi? 229195 perempuan kurus atau perempuan berisi? 229195 ermm lau anis lau leh suke yg sedang2 saja sebab lau terlalu sgt huhu perempuan kurus atau perempuan berisi? 505526 lau kurus sgt lak isk perempuan kurus atau perempuan berisi? 505526 entahlah perempuan kurus atau perempuan berisi? 502865
tp takat ni selama kapel ngan lelaki ni semua yg boleh la kurus2 je n ade gak kurus sgt tp sebenarnye tu semua tak penting..sebab zahir itu bukan melambangkan keperibadian seseorang kan perempuan kurus atau perempuan berisi? 386637 yg penting org tu jujur dan bertanggungjawab perempuan kurus atau perempuan berisi? 386637
ha?? perempuan kurus atau perempuan berisi? 848707:O:O:O anis lari tajuk?? ops perempuan kurus atau perempuan berisi? 92410 perempuan kurus atau perempuan berisi? 92410 maaf akak anis terogol topik akak.. perempuan kurus atau perempuan berisi? 92410 perempuan kurus atau perempuan berisi? 92410
Back to top Go down
arb_mtq
senior
senior
arb_mtq

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeMon May 18, 2009 3:40 am

bagi aku la salju kan,,,, aku suka lagi pompuan brisi ni,, tp takla brisi sgt,,, klu nak kire suke la,,, tapi aku tak kesah pon pompuan tu gemuk ke kurus,,, jnji ati die baik aku trime jer,,,,, klu nak ikut ati aku ni ha,, macam2 lagi aku nak,,, org,, klu nak itu nak ini,sampai qiamat pon die takkan puas,, cume bila de jer org memahami ni mmg rase bahagia jee,,, lantak la bdn die camne pon,,, time tu tak pdulik dah,,, perempuan kurus atau perempuan berisi? 519688
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeMon May 18, 2009 11:31 am

anis tak out of topic ler sayang.. perempuan kurus atau perempuan berisi? 951252 perempuan kurus atau perempuan berisi? 951252 cuma anis bicara dari sudut pandangan wanita kepada lelaki.. tu je.. perempuan kurus atau perempuan berisi? 519688

aku nak lelaki yang camner ek? perempuan kurus atau perempuan berisi? 607643

bagi aku... aku suka tengok orang lelaki kurus kering. tak tau kenapa. perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345 perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345 jenis yang kurus ala2 ustaz akhil hayy tu... hehehe perempuan kurus atau perempuan berisi? 71128

kenapa ek? perempuan kurus atau perempuan berisi? 90732 lengkap melengkapi kot.. dah aku berisi.. orang tu kurus ler. perempuan kurus atau perempuan berisi? 571166

tapi itu dari segi pandangan mata aku je. bukan ukuran aku nakkan seseorang jadi suami aku tu mesti kurus kering camtu.

aku setuju kata2 arb, benda nih semua takkan pernah cukup. lepas satu.. satu lagi kita nak. perempuan kurus atau perempuan berisi? 51170

yang paling penting, orang tu memahami aku, menyayangi aku, menerima aku.. dan dalam masa yang sama mampu mendidik dan membimbing aku.

ada sesaper ada ciri2 tersebut?

Back to top Go down
lipanx_laut
Police
Police
lipanx_laut

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeMon May 18, 2009 12:11 pm

eeee ada yang nak kurus ada yg nak berisi ada yg nak gemok..tak baik tau memilih ...tq
Back to top Go down
sriteddy™
Site Admin
Site Admin
sriteddy™

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeMon May 18, 2009 1:42 pm

kira blh tukar sikit subjek la ek..klu asal subjek pmpuan kan..ni subjek lelaki la ek..
sri suka lelaki bdn tegap skit..kurus sgt pn tak la..itu klu suka kan..<<cfh, ikut arb lak perempuan kurus atau perempuan berisi? 869229
tp klu dah jodoh..trima la seadanya perempuan kurus atau perempuan berisi? 217756
Back to top Go down
raffey-sama
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
raffey-sama

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeMon May 18, 2009 6:52 pm

HAHAHAHA...BCE TJUK NYE PON AKU DA FHM SGALE ISI NYE...APE2PON MANUSIA TETAP AKN MEMILIH GAK..HUAHUAHUA..BACK 2 TOPIC...
BG AKU SECARA RAMBANG AKU SKE POMPUAN YG BERISI CM ANIS...DPA JER...KLU KURUS LAK...CAM SRI KOT...HUHUHU...PAPEPON...AKU DA MACAM2 JPE POMPUAN...AKU ADE CARE TERSENDIRI UTK MEMILIH...TP MOST AKU TGK POMPUAN...HYE PENTING KAN DIRI SENDIRI...OPsSs..(KLU XWAT JGN TERASE K GURLS)...PAPE PON APE YANG ADE REMBAT JER...JANJI BAHAGIA...

perempuan kurus atau perempuan berisi? 809193 perempuan kurus atau perempuan berisi? 809193 perempuan kurus atau perempuan berisi? 809193
Back to top Go down
http://www.myspace.com/ruffeykun
peace™
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
peace™

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeMon May 18, 2009 8:24 pm

btul tu raffey.. aku stuju ngan kata2 ko tu...
yang last2 je trima..
1st-1st cari yang cantik.. ala model..
bagi aku la kan.. aku suke girl brisi skit n girl kurus..
gemuk sangat bukan tak suke..
tak sesuai tuk aku yang terlalu kurus kering ni...
kang org mengata lak...
kene hempap penyek...
perempuan kurus atau perempuan berisi? 519688 perempuan kurus atau perempuan berisi? 519688 perempuan kurus atau perempuan berisi? 519688 perempuan kurus atau perempuan berisi? 519688
perempuan kurus atau perempuan berisi? 229195 perempuan kurus atau perempuan berisi? 229195 perempuan kurus atau perempuan berisi? 229195 perempuan kurus atau perempuan berisi? 229195
Back to top Go down
raffey-sama
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
raffey-sama

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeMon May 18, 2009 8:33 pm

hahaha...peace...aku ade jpe pasangan nye gemuk tp laki nye kurus gle...xpenyek pon...huhu...kdg2 kte plih yg berisi@gemuk kerna kecomelan nye di mate kter...btl x?aniss..huhu...comel di pg hari... perempuan kurus atau perempuan berisi? 792555 perempuan kurus atau perempuan berisi? 792555
Back to top Go down
http://www.myspace.com/ruffeykun
luvfama
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
luvfama

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeTue May 19, 2009 3:31 pm

ni membe aku laki (org cina) dia kata dia suka pmpuan yg berisi @ chubby...pase sedap peluk (kata diala,awek dia pun berisi) lau pompuan kurus x best peluk oo...manyak sakit...
pastu dia kata
(i x selera tengok u la sharifah..manyak kurus oo..mcm papan..)
kuang hajaq x...mcm aku nak kat dia jer..huh...nah amik kat dia..tampar laju2...
perempuan kurus atau perempuan berisi? 783917
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeTue May 19, 2009 3:38 pm

hadoi.... luv... perempuan kurus atau perempuan berisi? 571166 tengok gak taste orang nih. ada orang suka berisi, sbb dia orang kata comel, pastu sedap dipeluk. ada orang plak suka yang kurus.. sbb low maintainance kot? perempuan kurus atau perempuan berisi? 90732 makan tak banyak, baju pun tak mahal.. sbb kain dia pakai skit je. ye ke? perempuan kurus atau perempuan berisi? 90732

pape lah.. janji saper2 yang korang pilih tu.. bahagia dunia akhirat. perempuan kurus atau perempuan berisi? 240111 perempuan kurus atau perempuan berisi? 618172

p/s dalam pemerhatian aku, laki orang nih biasanya suka yang berisi. kalo yang bujang teruna ni je suka yang kurus. hehehe.. perempuan kurus atau perempuan berisi? 519688
Back to top Go down
sriteddy™
Site Admin
Site Admin
sriteddy™

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeTue May 19, 2009 4:05 pm

ye ke salju..laki org suka yg berisi...sbnrnya tak juga lol! ade gak masih cr yg kurus bila wife depa dh mula berisi (bkn mengandung ok) perempuan kurus atau perempuan berisi? 869229
katanya kurus sedap mata memandang dan senang nak angkat perempuan kurus atau perempuan berisi? 519688 perempuan kurus atau perempuan berisi? 994345
Back to top Go down
luvfama
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
luvfama

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeTue May 19, 2009 4:07 pm

btol2...yerla salju...tapi jgn la ckp smpi x ada selera...patah hati ku...cewah...
laki mmg la sblum kawen ckp x kisah gemuk ka kurus ka...tapi pas kawen tengok...(pntg gak tngok pmpuan seksi,kurus cam model iklan kan) lau x nape skunk pompuan yg dh kawen sibuk nak kuruskan badan...gi buang lemak...ape agi la mcm2 cara nak kuruskn bdn...kan......perempuan kurus atau perempuan berisi? 957753
Back to top Go down
lipanx_laut
Police
Police
lipanx_laut

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeTue May 19, 2009 6:48 pm

i tak memilih..sumpah yang..sumpah tak cari lain...
Back to top Go down
talipon
junior
junior

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 11:33 pm

wakakaka ....pilih jgn xpilih.....cuberw bayang kn...1st dpt kurus...lamerw2 dpt gemok....pakej 2......dpt2 dua2 skali.....untung2....bg aku nak pilih pompuan bio xgemuk sgt xkurus sgt kire biasa...or bmi dierw normal la....nak tau rahsia x....klu nak tgok pompuan membesar kerw x lps kawen..so tgok la emak dierw cam nerw..kebanyakkan la.....(biasa la...anak xderw mmg cun memanjang...bilerw dah anak berderet....hampeh....) wei2 maen2 game jap perempuan kurus atau perempuan berisi? 584146
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: perempuan kurus atau perempuan berisi?   perempuan kurus atau perempuan berisi? Icon_minitime

Back to top Go down

perempuan kurus atau perempuan berisi?
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lelaki Keje Govement Atau Swasta.... Yang Mana Awek2 atau Pompuan Suka?
» petua nk bg isteri kurus dan sihat.
» Petua Cepat Kurus Badan
» Lelaki VS Perempuan!!!
» perempuan cantik dan perempuan tak cantik!!