perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
perak1

HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

?

Dapatkan Widget Ini Di Aku Punyer Lah! | Get RM100 A Week @ Blogger Tips

Catatan Harian Isteri Dan Suami

Go down 
miss-lady
salju
macan_sparrow
arb_mtq
peace™
sriteddy™
10 posters
AuthorMessage
sriteddy™
Site Admin
Site Admin
sriteddy™

Catatan Harian Isteri Dan Suami Empty
PostSubject: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeThu May 21, 2009 4:13 am

Rumitnya seorang isteri, dan simplenya seorang suami...jadinya kena selalu berfikiran positif...barulah tercipta rumahku shurgaku!

BUKU HARIAN ISTERI
Malam Minggu - Dia berkelakuan aneh. Sebelumnya kami berjanji bertemu di Cafe. Aku shopping seharian dengan kawan-kawan, sehingga mungkin dia kesal karena aku agak lewat sampai di Cafe, tapi dia tak bercakap.

Dia tak bercakap langsung, jadi aku ajak dia pergi ke tempat yang agak sunyi supaya kami dapat berbincang,
dia setuju tapi tetap diam membisu. Aku tanya apa yang salah - dia jawab, "Tak ada".

Aku tanyakan apakah kesalahan ku yang membuatnya kesal. Dia kata hal ini tak ada kaitannya dengan ku dan minta aku tak usah sibuk.

Dalam perjalanan pulang, ku katakan aku mencintainya, dia cuma tersenyum tipis dan tetap membisu. Aku tak dapat menjelaskan perangainya petang itu. Aku tak habis-habis berfikir kenapa dia tak menjawab, "Aku cinta kamu juga".

Sesampainya dirumah, aku merasa kehilangan dia, dan seolah-olah dia tak menghendaki ku lagi. Dia hanya duduk dan nonton depan TV; dia terlihat jauh dan menghilang.....

Akhirnya aku putuskan untuk tidur. Lebih kurang 10 minit kemudian, dia masuk ke kamar. Aku tak tahan lagi, ku putuskan untuk menghadapinya dan menanyakan soal sebenarnya, tapi dia langsung tertidur. Aku mulai menangis sampai tertidur. Aku tak tahu apa yang harus ku lakukan. Hidupku terasa bergoncang.....

BUKU HARIAN SUAMI

Hari ini REAL MADRID kalah. SIALLLLL!!!
Back to top Go down
peace™
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
peace™

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeThu May 21, 2009 5:29 am

Catatan Harian Isteri Dan Suami 519688 Catatan Harian Isteri Dan Suami 519688 Catatan Harian Isteri Dan Suami 519688
real madrid kalah pon tarik muke kat istri..
Catatan Harian Isteri Dan Suami 919437 Catatan Harian Isteri Dan Suami 919437 Catatan Harian Isteri Dan Suami 919437 Catatan Harian Isteri Dan Suami 919437
Back to top Go down
arb_mtq
senior
senior
arb_mtq

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeThu May 21, 2009 5:47 am

muahhh haahaha... payah gak dapat laki jenis gtu.....huhuhu
Back to top Go down
macan_sparrow
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
macan_sparrow

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeThu May 21, 2009 8:06 am

Catatan Harian Isteri Dan Suami 957753 sri tau ke hidup berumahtangga tu mcmner Catatan Harian Isteri Dan Suami 519688 tu dh kira beruntung catatan suami psl real madrid kalah Catatan Harian Isteri Dan Suami 658582 klu si suami tulis catatan pls g jln2 ngan awek len ke,mkn ngan janda ke Catatan Harian Isteri Dan Suami 994345 Catatan Harian Isteri Dan Suami 994345 Catatan Harian Isteri Dan Suami 994345 tu bru hidup berdua je lum de ank lg Catatan Harian Isteri Dan Suami 519688 ... :merokok dulu la Catatan Harian Isteri Dan Suami 287665

Last edited by macan_sparrow on Thu May 21, 2009 8:15 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
arb_mtq
senior
senior
arb_mtq

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeThu May 21, 2009 8:08 am

hahaha.. macan lagi lawak,,,,,, btul2,,,, aku sokong :group: :group:
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeThu May 21, 2009 8:45 am

kalo suami aku letak catatan jalan dgn awek ker.. jande ker.. aku akan....

Catatan Harian Isteri Dan Suami 543308 Catatan Harian Isteri Dan Suami 543308 Catatan Harian Isteri Dan Suami 543308

kalo ye pun nak pasang lain apsal tak bagitau aku.. sampai ati.. Catatan Harian Isteri Dan Suami 543308 Catatan Harian Isteri Dan Suami 543308 aku nak gak kenal dgn bakal madu aku tu... Catatan Harian Isteri Dan Suami 159678
Back to top Go down
arb_mtq
senior
senior
arb_mtq

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeThu May 21, 2009 8:48 am

peh,, dasat tol salju,,,, de gak pompuan yg suke tak kesah dmadukan ek,,, ish kene tulih lam catatan aku nih Catatan Harian Isteri Dan Suami 217756
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeThu May 21, 2009 8:54 am

yerlah.. daripada dia buat maksiat dgn pempuan tu.... baek soh dia nikah je.... Catatan Harian Isteri Dan Suami 67305

aku tak sanggup tengok perempuan tu dipermainkan suami aku. Catatan Harian Isteri Dan Suami 48342 kalo betoi2 sayang, dan sanggup nak berkongsi kasih.. apa salahnya? Catatan Harian Isteri Dan Suami 519688

tapi aku tak nafikan rasa terkilan, cemburu tu mesti ada. yerlah, sedangkan isteri-isteri nabi muhammad s.a.w pun cemburu sesama sendiri. walhal baginda dah tentu maksum.

semua tu berbalik pada diri sendiri gak, nak pk positif atau negatif. yang pastinya, Allah s.w.t tu takkan membenarkan sesuatu itu tanpa hikmah dan sebab musababnya, kan? sbb Dia Maha Mengetahui....

wallahualam.

Catatan Harian Isteri Dan Suami 217756

p/s dah lari topik nih.. patutnya nih masuk bab bermadu soalan panx aritu. Catatan Harian Isteri Dan Suami 92410 sorry panx.. namo tangkap aku.
Back to top Go down
miss-lady
Admin
Admin
miss-lady

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeThu May 21, 2009 9:00 am

ne no ne nne no opocot akak meh p balai bincang kat balai Catatan Harian Isteri Dan Suami 124561
Catatan Harian Isteri Dan Suami 13194 Catatan Harian Isteri Dan Suami 126924 Catatan Harian Isteri Dan Suami 126924 Catatan Harian Isteri Dan Suami 126924 Catatan Harian Isteri Dan Suami 869229
Back to top Go down
arb_mtq
senior
senior
arb_mtq

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeThu May 21, 2009 9:04 am

btul pe yg ko ckp tu salju,,,, tp tak sume pompuan leh trime madu nih,,,okis,, topik cacatan td,,,, klu aku dok tmpt isteri tu siap la laki tuuu,,, malam besok tido luar,,, ye la kan,,, kite ni org pompuan punye la amik brat,,pk macam2,,, bola jer upenye,,, tak suke tak suke Catatan Harian Isteri Dan Suami 809193
Back to top Go down
kuyie
super-mod&Designer
super-mod&Designer
kuyie

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeSat May 23, 2009 5:20 am

haha real madrid kalah pon jadi hei Catatan Harian Isteri Dan Suami 571166
pape je la laki beliau tuh wakakaka
Back to top Go down
http://www.myspace.com/firstrockersindaworld
luvfama
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
luvfama

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeSat May 23, 2009 11:47 am

Quote :
sriteddy wrote:
Rumitnya seorang isteri, dan simplenya seorang suami...jadinya kena
selalu berfikiran positif...barulah tercipta rumahku shurgaku!

BUKU HARIAN ISTERI
Malam
Minggu - Dia berkelakuan aneh. Sebelumnya kami berjanji bertemu di
Cafe. Aku shopping seharian dengan kawan-kawan, sehingga mungkin dia
kesal karena aku agak lewat sampai di Cafe, tapi dia tak bercakap.

Dia tak bercakap langsung, jadi aku ajak dia pergi ke tempat yang agak sunyi supaya kami dapat berbincang,
dia setuju tapi tetap diam membisu. Aku tanya apa yang salah - dia jawab, "Tak ada".

Aku
tanyakan apakah kesalahan ku yang membuatnya kesal. Dia kata hal ini
tak ada kaitannya dengan ku dan minta aku tak usah sibuk.

Dalam
perjalanan pulang, ku katakan aku mencintainya, dia cuma tersenyum
tipis dan tetap membisu. Aku tak dapat menjelaskan perangainya petang
itu. Aku tak habis-habis berfikir kenapa dia tak menjawab, "Aku cinta
kamu juga".

Sesampainya dirumah, aku merasa kehilangan dia, dan
seolah-olah dia tak menghendaki ku lagi. Dia hanya duduk dan nonton
depan TV; dia terlihat jauh dan menghilang.....

Akhirnya aku
putuskan untuk tidur. Lebih kurang 10 minit kemudian, dia masuk ke
kamar. Aku tak tahan lagi, ku putuskan untuk menghadapinya dan
menanyakan soal sebenarnya, tapi dia langsung tertidur. Aku mulai
menangis sampai tertidur. Aku tak tahu apa yang harus ku lakukan.
Hidupku terasa bergoncang.....

BUKU HARIAN SUAMI

tu la bahana lau dpt laki obses bola...bini leh thn ke camni punya peel..nak x nak kn sabar jer la ek..syg kononnya...teringat kat some1 lak Catatan Harian Isteri Dan Suami 566187

(ada membe yg obses giler ngn MU, x ingt awek dah lau ada team kesayangan dia tu, ape nak jadi pun dia x kisah, idup mati la konon team dia tu..alih2 klh kat umah sndiri ngn LIVERPOL kan lau x silap ari tu... wat malu jer
Catatan Harian Isteri Dan Suami 519688 time tu penting dpt tngok MU main,yg lain2 campak tepi) dia ni lau ada bini, sebijik kes yg sriteddy post tu la...

sygkan bola bini ku tinggal2 kan..
terbang pastu balik umh ku tido luar... Catatan Harian Isteri Dan Suami 994345
Back to top Go down
ruzzen
root_admin
root_admin
ruzzen

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeSun May 31, 2009 10:48 am

...
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitimeTue Jul 10, 2012 5:13 pm

sriteddy™ wrote:
Rumitnya seorang isteri, dan simplenya seorang suami...jadinya kena selalu berfikiran positif...barulah tercipta rumahku shurgaku!

BUKU HARIAN ISTERI
Malam Minggu - Dia berkelakuan aneh. Sebelumnya kami berjanji bertemu di Cafe. Aku shopping seharian dengan kawan-kawan, sehingga mungkin dia kesal karena aku agak lewat sampai di Cafe, tapi dia tak bercakap.

Aku tanyakan apakah kesalahan ku yang membuatnya kesal. Dia kata hal ini tak ada kaitannya dengan ku dan minta aku tak usah sibuk.

Dalam perjalanan pulang, ku katakan aku mencintainya, dia cuma tersenyum tipis dan tetap membisu. Aku tak dapat menjelaskan perangainya petang itu. Aku tak habis-habis berfikir kenapa dia tak menjawab, "Aku cinta kamu juga".

Sesampainya dirumah, aku merasa kehilangan dia, dan seolah-olah dia tak menghendaki ku lagi. Dia hanya duduk dan nonton depan TV; dia terlihat jauh dan menghilang.....

Akhirnya aku putuskan untuk tidur. Lebih kurang 10 minit kemudian, dia masuk ke kamar. Aku tak tahan lagi, ku putuskan untuk menghadapinya dan menanyakan soal sebenarnya, tapi dia langsung tertidur. Aku mulai menangis sampai tertidur. Aku tak tahu apa yang harus ku lakukan. Hidupku terasa bergoncang.....

BUKU HARIAN SUAMI

Back to top Go down
https://perak1.forumotion.com
Sponsored content

PostSubject: Re: Catatan Harian Isteri Dan Suami   Catatan Harian Isteri Dan Suami Icon_minitime

Back to top Go down

Catatan Harian Isteri Dan Suami
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» suami dan isteri dua dua gila
» SEPASANG SUAMI ISTERI DAH LAMA
» Kisah Suami Isteri dan Cermin
» Tanda2 suami dan isteri yg nuhyuz
» PESANAN ISTERI UNTUK SUAMI