perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
perak1

HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

?

Dapatkan Widget Ini Di Aku Punyer Lah! | Get RM100 A Week @ Blogger Tips

nape asyik sakit jer ni..huhu

Go down 
scrollock
··¤(`×[¤ LiE ¤]×´)¤··
sriteddy™
peace™
raffey-sama
_megatron_
lipanx_laut
miss-lady
12 posters
AuthorMessage
miss-lady
Admin
Admin
miss-lady

nape asyik sakit jer ni..huhu Empty
PostSubject: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 10:35 am

asalamualaikum..
disini aku nak luahkan tentang rasa hati ku yg berat sungguh
untuk aku tanggung..dan aku masih mencari2 ubat atau
kata-kata semangat dari seorang teman.. nape asyik sakit jer ni..huhu 67899

seteruk teruk sakit..sakit hati lah yg paling sakit bg ku..
sepedih pedih luka.. luka di hati lebih perih bg ku..
mengapa kau sakitkan aku dengan serang perasaan ku..
mengapa kau tidak boleh memahami ku dan kau membenciku..
tak cukup dengan itu kau memfitnah ku dengan reka ceritamu..
sehingga kawan2 yg anggap aku kwn kini dah anggap aku musuh..
sehingga kawan2 yg aku sayang dulu kini mengatakan meluat terhadap ku,,
kau mengatakan aku iri padamu,kau mengatakan aku kacang lupakan kulit..
sedangkan aku sudah beberapa kali menerangkan padamu akan situasi ku.
dan bila kau merasa terabai,dengan mudah ko mencaci dan menghinaku..
salah kah aku kerana kesibukkan ku tanpa sengaja terabaikanmu.
bukan kah dah berapa kali aku memberi penjelasan..
aku sakit,aku sedih,segala macam perasaan melanda diri ku kini..
bila ku musahabah kan diri,aku tersedar.. tiada guna aku terus begini..
aku harus bangkit dari tidur ku...
aku harus tabah menghadapi semua ini..
kerana aku yakin suatu hari pasti tuhan akan buka kan hati mereka
untuk sedar semua ini..
demi Allah tiada sedikit pon hasad dengki dari lubuk hati ini..
aku harap suatu hari mereka tersedar apa yg mereka wat n mcm mana
mereka layan aku yg tak mengerti ini..
dan aku pula akan sentiasa pastikan hati ini dapat ku pujuk sendiri..
untuk mencari semangat yg hilang di telan oleh hasad dan dengki orang lain..
bermacam cara aku telah buat untuk mengubat hati yg lara ini..
aku menangis di sudut bilik..aku berfikir apa salah ku..
aku luahkan pada sahabat ku..namun sebak hati ini masih membara..
aku berwudhuk lalu aku mengadap tuhan memohon di tenangkan hati ku
oleh Nya..bila dah tenang ada lagi ujian dari Nya..dan sentiasa jugak tanpa jemu
ku mohon ketenangan dri nya..
aku jadi sungguh lemah semangat hingga boleh wat aku menangis bila..
*seseorang bernama teman atau sahabat atau kawan tetiba membenci aku tanpa aku tahu apa sebabnye..
apa yang penting,aku hanya mahu mereka tahu yang aku tidak pernah membenci mereka nape asyik sakit jer ni..huhu 67899

luahan hati dari ku seorang yg wanita yg lemah dan berhati tisu..
nape asyik sakit jer ni..huhu 67899 nape asyik sakit jer ni..huhu 67899 nape asyik sakit jer ni..huhu 67899 nape asyik sakit jer ni..huhu 67899:

nape asyik sakit jer ni..huhu Img03111
Back to top Go down
lipanx_laut
Police
Police
lipanx_laut

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 11:18 am

nape asyik sakit jer ni..huhu 701731 apa yg terjadi ni anis...panjang nye luahan perasaan anis nape asyik sakit jer ni..huhu 974388 pasai laki ke ni ?
Back to top Go down
_megatron_
root_admin
root_admin
_megatron_

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 3:34 pm

sabar jak la anis...
aku tau ko kuat.....
jangan la sedih2 lagi....
nape asyik sakit jer ni..huhu 287665 nape asyik sakit jer ni..huhu 287665

terbang terbang
Back to top Go down
raffey-sama
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
raffey-sama

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 10:15 pm

miss-lady wrote:
asalamualaikum..
disini aku nak luahkan tentang rasa hati ku yg berat sungguh
untuk aku tanggung..dan aku masih mencari2 ubat atau
kata-kata semangat dari seorang teman.. nape asyik sakit jer ni..huhu 67899

seteruk teruk sakit..sakit hati lah yg paling sakit bg ku..
sepedih pedih luka.. luka di hati lebih perih bg ku..
mengapa kau sakitkan aku dengan serang perasaan ku..
mengapa kau tidak boleh memahami ku dan kau membenciku..
tak cukup dengan itu kau memfitnah ku dengan reka ceritamu..
sehingga kawan2 yg anggap aku kwn kini dah anggap aku musuh..
sehingga kawan2 yg aku sayang dulu kini mengatakan meluat terhadap ku,,
kau mengatakan aku iri padamu,kau mengatakan aku kacang lupakan kulit..
sedangkan aku sudah beberapa kali menerangkan padamu akan situasi ku.
dan bila kau merasa terabai,dengan mudah ko mencaci dan menghinaku..
salah kah aku kerana kesibukkan ku tanpa sengaja terabaikanmu.
bukan kah dah berapa kali aku memberi penjelasan..
aku sakit,aku sedih,segala macam perasaan melanda diri ku kini..
bila ku musahabah kan diri,aku tersedar.. tiada guna aku terus begini..
aku harus bangkit dari tidur ku...
aku harus tabah menghadapi semua ini..
kerana aku yakin suatu hari pasti tuhan akan buka kan hati mereka
untuk sedar semua ini..
demi Allah tiada sedikit pon hasad dengki dari lubuk hati ini..
aku harap suatu hari mereka tersedar apa yg mereka wat n mcm mana
mereka layan aku yg tak mengerti ini..
dan aku pula akan sentiasa pastikan hati ini dapat ku pujuk sendiri..
untuk mencari semangat yg hilang di telan oleh hasad dan dengki orang lain..
bermacam cara aku telah buat untuk mengubat hati yg lara ini..
aku menangis di sudut bilik..aku berfikir apa salah ku..
aku luahkan pada sahabat ku..namun sebak hati ini masih membara..
aku berwudhuk lalu aku mengadap tuhan memohon di tenangkan hati ku
oleh Nya..bila dah tenang ada lagi ujian dari Nya..dan sentiasa jugak tanpa jemu
ku mohon ketenangan dri nya..
aku jadi sungguh lemah semangat hingga boleh wat aku menangis bila..
*seseorang bernama teman atau sahabat atau kawan tetiba membenci aku tanpa aku tahu apa sebabnye..
apa yang penting,aku hanya mahu mereka tahu yang aku tidak pernah membenci mereka nape asyik sakit jer ni..huhu 67899

luahan hati dari ku seorang yg wanita yg lemah dan berhati tisu..
nape asyik sakit jer ni..huhu 67899 nape asyik sakit jer ni..huhu 67899 nape asyik sakit jer ni..huhu 67899 nape asyik sakit jer ni..huhu 67899:

nape asyik sakit jer ni..huhu Img03111

MISS....LUAHAN KO NI BTL2 WAT AKU TERASE N TERINGAT KISAH LPAS YG HITAM LG PEDIH...
BCE RSE NK NGES.. sodih sodih ..
AKU FHM SGT PRASAAN KO NI...SABAR LA...INSYAALLAH...DGN DOA DAN USAHA...ALLAH S.W.T TU MAHA ADIL.
AKU YAKIN AD KO YG KO BLEH WAT N TRUS BGKIT...MULA KN BUKU BARU..GANBATTE MISS-SAN!! cute
Back to top Go down
http://www.myspace.com/ruffeykun
peace™
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
peace™

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 4:15 am

itu sume dugaan dalam hidup..
sume tu di kira cabaran untuk menghadapi alam perkahwinan nanti..
jadi kita kene blaja ape yang kita hadapi ni tuk masa depan kita..
bila kita kawin nanti, kita tau la cara nak atasi masalah2 ni..
supaya rumahtangga kita bahagia...
nape asyik sakit jer ni..huhu 658582
Back to top Go down
sriteddy™
Site Admin
Site Admin
sriteddy™

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 5:30 am

hehehe...Miss...ht tisu juga ko ek..aku tgk ko kental jek... nape asyik sakit jer ni..huhu 994345
sabo ler Miss..apa pn situasi, kita sedang di uji..hmm Allah menguji umatnya yg mmpu menghadapi ujian..
stay cool Miss...
Back to top Go down
miss-lady
Admin
Admin
miss-lady

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 7:05 am

first anis nak ucap mekaseh kat korang2 sebab sudi baca n beri nasehat.. nape asyik sakit jer ni..huhu 159678
untuk abg firhan- ini bukan pasai lelaki lah abg nape asyik sakit jer ni..huhu 994345 ni sal kwn yg salah faham kat anis nape asyik sakit jer ni..huhu 994345
untuk mega - mega aku tahu kau tahu apa mksud semua di sebalik luahan kata2 ni sebab aku memang selalu mengadu kat ko so terima kaseh mega sebab sudi bg feedback nape asyik sakit jer ni..huhu 83255
untuk raffey lak- thank bebanyak raffey insyaALLAH miss akan lebih tabah..n mekaseh sebab bg kata2 semngat nape asyik sakit jer ni..huhu 792555
untuk peace- lorr ni bukan sal nak berumah tangga lah peace adui nape asyik sakit jer ni..huhu 994345 nape asyik sakit jer ni..huhu 994345 saye takkan luah kat sini soal cinta atau nak berumah tangga nape asyik sakit jer ni..huhu 994345 saya hanya luah kat blog saye jer lau soal cinta tu nape asyik sakit jer ni..huhu 994345 ape2 pon peace terima kaseh bebanyak sebab sudi bg kata2 nasehat nape asyik sakit jer ni..huhu 282363
untuk sri - sri ni kan saje je tau nape asyik sakit jer ni..huhu 994345 nape asyik sakit jer ni..huhu 994345 aku tak pasti lah aku ni hati kental ke hati tisu tp yg
pasti aku ni cepat mengeluarkan air mata bila kesedihan tak terbendung nape asyik sakit jer ni..huhu 543308
terutamanya bila ia di sebab kan seorang kwan yg aku sayang nape asyik sakit jer ni..huhu 543308
gelak lak yer kamu nape asyik sakit jer ni..huhu 994345 ape pon sri thanks coz sudi bace nape asyik sakit jer ni..huhu 994345
mudah2an lah ALLAH SWT akan selalu memelihara aku dr sifat hasad dengki syaitan tu
dan memberi aku petunjuk jalan kebenaran insyaALLAH nape asyik sakit jer ni..huhu 279884 nape asyik sakit jer ni..huhu 279884 nape asyik sakit jer ni..huhu 279884 nape asyik sakit jer ni..huhu 279884

n thank you verry much to you all nape asyik sakit jer ni..huhu 83255 i love u all nape asyik sakit jer ni..huhu 951252
Back to top Go down
··¤(`×[¤ LiE ¤]×´)¤··
Moderator
Moderator
··¤(`×[¤ LiE ¤]×´)¤··

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 12:15 pm

beselah kan setiap insan yang begelar manusia ni mmg ada masalah
sebab ujian dan masalah tu datang nya dari Allah S.W.T
kerana DIA sengaja utk menguji keimanan dan ketaqwaan kita
orang yang melalui saat2 susah dengan sabar dan tabah mmg di sayangi oleh NYA..
apa yang penting setiap masalah yg kita lalui akan lebih mematangkan kita
tu kamu kene igt yew nis apa pon smile always
nape asyik sakit jer ni..huhu 608110 nape asyik sakit jer ni..huhu 608110 nape asyik sakit jer ni..huhu 608110 nape asyik sakit jer ni..huhu 608110
Back to top Go down
http://psycholie.blogspot.com
scrollock
root_admin
root_admin

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 11:12 am

nape asyik sakit jer ni..huhu 957753 ermm sedih nyer anis... nape asyik sakit jer ni..huhu 957753 camni lah ape kata kalau ko jadi kekasih aku nape asyik sakit jer ni..huhu 995238 ... insyallah akan tenang dunia siang malam mu...<--kata2 manis seseorg jejaka malaya.... nape asyik sakit jer ni..huhu 519688 lau sudi bgtahu k...lock menunggu ni..wakakaka nape asyik sakit jer ni..huhu 994345

nape asyik sakit jer ni..huhu Lmao1 juz call me 'lock' ya nape asyik sakit jer ni..huhu Lmao1http://print-ur-life.blogspot.comnape asyik sakit jer ni..huhu Lmao1
Back to top Go down
https://www.facebook.com/scr0ll0ckstore
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 5:29 pm

terlebih dulu aku nak penumbok lock... nah.. ambik ko.. ambik ambik.. nape asyik sakit jer ni..huhu 919437 nape asyik sakit jer ni..huhu 919437 ko jangan menggatal dgn adik aku ok? tapi kalo adik aku merelakan.. aku pun tumpang gembira.. nape asyik sakit jer ni..huhu 51170 kekeke..

ehem.. siyes skit.

bismillahirrahmanirrahim...

adikku yang tersayang,

manusia adalah makhluk yang unik serta terlalu sukar diramal kerana mereka boleh berubah dalam masa yang terlalu pantas. segala macam teori psikologi pun tak mampu merungkaikan pemikiran dan tingkahlaku manusia yang kompleks. manusia diberikan akal fikiran yang menyebabkan diri mereka mempunyai kelebihan dan keunikan berbanding makhluk Allah s.w.t yang lain. malangnya, perkara-perkara yang tidak sepatutnya pula dilakukan manusia atas kerana lemahnya iman, dan akal fikiran bergabung tenaga dengan nafsu, ditambah dengan hasutan syaitan yang menyebabkan berlaku pelbagai perilaku yang menyimpang daripada fitrah manusia yang merupakan khalifah Allah s.w.t di muka bumi nih.

adik,

memang terlalu sukar untuk menerima kenyataan bahawa orang yang kita percaya, yang kita sayang... itulah yang menikam kita dari belakang, sehinggakan seluruh alam membenci kita hanya kerana kata-kata fitnah yang dilontarkan oleh orang yang rapat dengan kita. terasa dunia ini tidak selamat setelah dikhianati oleh kawan baik sendiri sebegitu.

adalah normal untuk adik berasa sedih, terkilan, sakit hati dengan apa yang telah terjadi. jiwa terasa lemah longlai, sakit dengan permainan manusia yang tidak habis-habis mengganggu. kita sebagai seorang sahabat telah membuat yang terbaik, tetapi masih belum dapat memuaskan hati sahabat kita. adik... jika kita cuba berfikir dalam2, siapalah kita untuk manusia lain hargai sebenarnya? sedangkan ibu yang melahirkan pun masih wujud anak derhaka, ayah yang bekerja membanting tulang mencari rezeki juga ada yang memaki, dan yang paling menyedihkan.... Allah s.w.t yang menciptakan manusia pun, terlalu ramai manusia yang tidak tahu bersyukur, malahan memarahi Dia hanya kerana sedikit permintaannya tidak terkabul.

adik..

akak suka tengok adik sekarang. adik sekarang tak macam yang mula2 akak kenal dulu. meskipun pahit, sakit macam mana pun, adik mampu tabah, senyum, gembira. adik mampu positifkan diri adik dan meneruskan hidup dengan tabah. adik sekarang dah ada forum, ramai kawan2 kat sini support adik. yes! you move on with your life! and i really thank to Allah s.w.t who gives you such test and make you stronger... and stronger...

ujian Allah s.w.t itu hanya untuk yang termampu sahaja sayang. bersyukurlah adik diuji dengan ujian yang hebat, kerana hanya yang terbaik dan terhebat sahaja diuji. semakin tinggi ujian Allah, tandanya semakin Allah s.w.t sayangkan adik dan mahu adik menjadi lebih baik lagi.

setiap titis air mata kesedihan itu tidak akan sia-sia adik. kerana di saat adik mengadu pada Yang Maha Mencipta... dia akan mendengar rintihan adik kerana Dia Maha Mendengar dan Maha Memahami. bersabarlah, redhalah.. bertawakallah! moga Allah s.w.t menghadiahkan sesuatu yang lebih bermakna andai adik terus tabah dalam menghadapi dugaan hidup ini..

salam sayang....

anime
Back to top Go down
_deal0va_
senior
senior

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeSun Apr 26, 2009 5:54 pm

sayu hati dea baca akak salju nya post...

mmg dea tertarik ngan segala yg akak salju taip...

sbb byk motivasi bg dea....

dlu kini dan selamenye dea suke nape asyik sakit jer ni..huhu 983834

terpegun dgn kelebihan yg ALLAH swt ciptakn tuk akak salju kita neh nape asyik sakit jer ni..huhu 943424

pd anis... all da best ok syg nape asyik sakit jer ni..huhu 375499

semoga berjaya dlm hidup awk :-*:
Back to top Go down
raffey-sama
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
raffey-sama

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 7:19 am

hanya yg terbaik utk kamoO semua...AMIN!!! nape asyik sakit jer ni..huhu 279884 nape asyik sakit jer ni..huhu 279884 nape asyik sakit jer ni..huhu 279884 nape asyik sakit jer ni..huhu 279884 nape asyik sakit jer ni..huhu 279884
Back to top Go down
http://www.myspace.com/ruffeykun
miss-lady
Admin
Admin
miss-lady

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 11:10 pm

nape asyik sakit jer ni..huhu 905987 for all my beloved forumer n friend..
once again i want to say thank you verry much to you all nape asyik sakit jer ni..huhu 951252
sebab singgah dan baca sejenak luahan perasaan diri ini.. nape asyik sakit jer ni..huhu 159678
tak cukup dengan itu di balas pulak dengan komen2 yg memberi kekuatan
pada diri ini untuk tabah dan lebih bersemangat untuk menghadapi apa
jua keadaan..insyaAllah..

for akak lina my beloved sis.. nape asyik sakit jer ni..huhu 80812 nape asyik sakit jer ni..huhu 951252

akak,anis ucap juta juta terima kaseh pada akak,jika ada lebih lg dr juta itu
itulah juga bnyk nya rasa terima kaseh anis pada akak..sebab akak masih sudi singgah
di ruangan luahan perasaan anis ni..dan akak jugak sudi beri komen yg mempunyai saribu satu mksud dalam setiap apa yg akak taipkan sudah cukup wat hati anis sebak bukan sedih tp terharu dengan kata2 akak yg berunsur untuk beri semngt dan kekuatan pd adek akak ni..
anis nape asyik sakit jer ni..huhu 90732 hmm anis nape asyik sakit jer ni..huhu 90732 entah la nak kata apa lg tp yg penting anis mintak doa pada yg maha esa supaya di ketuknya hati akak menyampaikan rasa terima kaseh anis yg tak terhingga kat akak ni.. nape asyik sakit jer ni..huhu 279884
thanks a lot my love sis nape asyik sakit jer ni..huhu 80812

for lie nape asyik sakit jer ni..huhu 608110

ya betul tu lie..terima kaseh sebab bg aku kata2 nasehat dan semangat.

.

for lock nape asyik sakit jer ni..huhu 792555

ermm nape asyik sakit jer ni..huhu 282363 thanks reply komen nape asyik sakit jer ni..huhu 282363

for dea nape asyik sakit jer ni..huhu 83255

thanks syg :-*: :-*: :-*:
Back to top Go down
uncle
junior
junior
uncle

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeSun May 03, 2009 11:11 am

Di antara doa Rasulullah s.a.w ialah...

Allahumma inni a'uzubikka min zawaali... Niqmatika watahawulii...
'Afiiyatika wa' fujaa-ati... Niqmatika wajami'ii sakhatika...

Wahai Allah..!! aku berlindung dengan Mu dari kehilangan nikmat yg telah Engkau berikan... dari menurunnya kesihatan... dari siksaan yg mendadak dan dari setiap kemarahan Mu...

InsyaAllah...
Back to top Go down
tupai_jantan
senior
senior
tupai_jantan

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeSun May 03, 2009 7:26 pm

Code:
[code][color=red]ala kawan2 base la tu tak leh tgk mmb lbih sikit kt sini la ko nk tau mana sahabat ko n mana kawan ko.lagi pon manusia tak bleh lari dari hasad & dengki kan.so tu la dugaan yg perlu di tempuhi dalam hidup yg dapat menguji kematangan kita dalam membuka keputusan dan akibat nya.yg penting trus kan hidup...kejar imppian kita,keluarga n masyarakat... maju lah sukan untuk negara[/color][/code]
perang
Back to top Go down
http://bogon_07@yahoo.com
miss-lady
Admin
Admin
miss-lady

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeMon May 04, 2009 11:15 am

ermm ok mekaseh tupai nape asyik sakit jer ni..huhu 159678
huhu tatau nak cakap ape dah nape asyik sakit jer ni..huhu 159678
Back to top Go down
_megatron_
root_admin
root_admin
_megatron_

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitimeMon May 04, 2009 12:09 pm

hangat topic ni...... nape asyik sakit jer ni..huhu 543308
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: nape asyik sakit jer ni..huhu   nape asyik sakit jer ni..huhu Icon_minitime

Back to top Go down

nape asyik sakit jer ni..huhu
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nape manusia perlu pakai selipar??
» rahsia bantal yang korang asyik gune tu.
» korg ske lgu pe n nape???stiep bnde 2 mest de sbb kn..???heheheh
» Ramai guru sakit jiwa, kesian
» TERAPI PERNAFASAN UNTUK SAKIT KEPALA & KELETIHAN