perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
perak1

HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

?

Dapatkan Widget Ini Di Aku Punyer Lah! | Get RM100 A Week @ Blogger Tips

pic gadis TAK tulen malaysia..

Go down 
··¤(`×[¤ LiE ¤]×´)¤··
raffey-sama
sriteddy™
_deal0va_
lipanx_laut
9 posters
AuthorMessage
lipanx_laut
Police
Police
lipanx_laut

pic gadis TAK tulen malaysia.. Empty
PostSubject: pic gadis TAK tulen malaysia..   pic gadis TAK tulen malaysia.. Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 7:54 am

MISS LABUAN
pic gadis TAK tulen malaysia.. Misslabuan

MISS N.SEMBILAN
pic gadis TAK tulen malaysia.. Missn9

MISS PERLIS
pic gadis TAK tulen malaysia.. Missperlis

MISS SELANGOR
pic gadis TAK tulen malaysia.. Missselangor

MISS TERENGANU
pic gadis TAK tulen malaysia.. Missterengganu

MISS PERAK
pic gadis TAK tulen malaysia.. Nyahperak

MISS PENANG
pic gadis TAK tulen malaysia.. Nyahpenang

AKU RASA PENENG NI MACAM ROSITA CHE WAN pic gadis TAK tulen malaysia.. 869229:
Back to top Go down
_deal0va_
senior
senior

PostSubject: Re: pic gadis TAK tulen malaysia..   pic gadis TAK tulen malaysia.. Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 8:12 am

lol! nice bro...

byk idea dan kreatif....respek bro pic gadis TAK tulen malaysia.. 375499
Back to top Go down
sriteddy™
Site Admin
Site Admin
sriteddy™

PostSubject: Re: pic gadis TAK tulen malaysia..   pic gadis TAK tulen malaysia.. Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 8:28 am

walaupn bntuk bdn mu seperti wanita ttp..ruas wajahmu ttp lelaki pic gadis TAK tulen malaysia.. 994345
Back to top Go down
raffey-sama
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
raffey-sama

PostSubject: Re: pic gadis TAK tulen malaysia..   pic gadis TAK tulen malaysia.. Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 8:29 am

sriteddy wrote:
walaupn bntuk bdn mu seperti wanita ttp..ruas wajahmu ttp lelaki pic gadis TAK tulen malaysia.. 994345

wanita yg xtelan biji kuram(halkum)tersekat jer kat situ... pic gadis TAK tulen malaysia.. 994345 pic gadis TAK tulen malaysia.. 994345 pic gadis TAK tulen malaysia.. 994345 pic gadis TAK tulen malaysia.. 994345 pic gadis TAK tulen malaysia.. 994345
Back to top Go down
http://www.myspace.com/ruffeykun
··¤(`×[¤ LiE ¤]×´)¤··
Moderator
Moderator
··¤(`×[¤ LiE ¤]×´)¤··

PostSubject: Re: pic gadis TAK tulen malaysia..   pic gadis TAK tulen malaysia.. Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 11:06 am

sekali die punyer muscle kat lengan sdh sama la mcm aku
muahahahaha klu lawan betumbuk ngan aku
aku pun kalah muahahahaha
Back to top Go down
http://psycholie.blogspot.com
miss_fara_dilla
senior
senior

PostSubject: Re: pic gadis TAK tulen malaysia..   pic gadis TAK tulen malaysia.. Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 11:22 am

miss selangor tu g gym kot...
ade muscle..
muahahahahha
Back to top Go down
http://biuti-secret.blogspot.com
Admin
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: pic gadis TAK tulen malaysia..   pic gadis TAK tulen malaysia.. Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 12:33 pm

aku pantang betul lah bile tgk pondan ni pic gadis TAK tulen malaysia.. 67305 pic gadis TAK tulen malaysia.. 67305 pic gadis TAK tulen malaysia.. 67305
mcm P*** jer pic gadis TAK tulen malaysia.. 67305 pic gadis TAK tulen malaysia.. 67305 benci betul aku kat pondan pic gadis TAK tulen malaysia.. 505526
sesungguhnye dunia dah nak kiamat so bnyk lh yg saling menyerupai pic gadis TAK tulen malaysia.. 505526
aku jumpe je pondan mesti ako nak tarik ekor kontot die lau takde dah
ako nak pecahkan silikon die lak pic gadis TAK tulen malaysia.. 994345 pic gadis TAK tulen malaysia.. 994345 pic gadis TAK tulen malaysia.. 994345
wat ever lah werrrgghhh pic gadis TAK tulen malaysia.. 220571 pic gadis TAK tulen malaysia.. 220571 pic gadis TAK tulen malaysia.. 220571
Back to top Go down
https://perak1.forumotion.com
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: pic gadis TAK tulen malaysia..   pic gadis TAK tulen malaysia.. Icon_minitimeSat May 16, 2009 7:03 am

pergh, miss perak tu siap pakai baju 'puteri perak' lagi.

eh.. off topic jap... pic gadis TAK tulen malaysia.. 519688

masa penjajah british datang ke negeri perak, pakaian 'puteri perak' dikatakan 'the most romantic clothes' berbanding dengan pakaian kebangsaan negeri2 lain. wah! hebat gak gadis2 melayu perak nih ek. pic gadis TAK tulen malaysia.. 229195

ha.. sambung balik topik.

pic mana ko dapat nih panx? maksudnya pondan kat mesia nih tak hebat lagi ler. pic gadis TAK tulen malaysia.. 217756 kalo tengok pondan kat thailand, sampai kiter pun kompius.. dia nih pondan ker.. pempuan ker? pic gadis TAK tulen malaysia.. 957888

ha.. nak kongsi pengalaman masa aku belajar kat uitm dulu. ada sorang senior aku nih, dia pondan. masa tu kat dining (dewan makan asrama) kongsi lelaki dan pempuan. cuma pempuan kat bahagian lain, lelaki kat bahagian lain.

sekali, senior yang pondan nih, pergi dining pakai skirt, baju senteng nampak pusat. pas ambik makanan, selamber dok kat tempat lelaki. kawan2 sekelas aku yang tak tau citer tu, terus ler bising, "eh.. apsal akak tu dok kat tempat lelaki?" kawan dia yang mmg tak tau citer pun balas. "itu namanya pempuan gatal." wakakaka

mmg betoilah! senior tu mmg cantik sangat, macam pempuan. takde muscle2 ok? jgn sampaikan kawan sekelas aku cakap, "kak long, mmg cantik ler kak long. dah ler suka pakai skirt, pakai baju nampak pusat. kulit pun putih, licin mulus je." tak silap aku, dia ratu maknyah kat asrama dia. pic gadis TAK tulen malaysia.. 67305

tapi... sebelum aku berhenti belajar, aku tengok dia dah tak pakai mekap. dah mula pakai pakaian lelaki. (takde nak pakai baju fit2, jalan lenggang cam pempuan tak jadi lagi). dah mula kuar sore jantan, dah mula simpan misai. di sisi dia, aku tengok ada sorang senior pempuan yang selalu kuar dengan dia. pic gadis TAK tulen malaysia.. 282363

dengar al-kisahnya, senior tu dulu jadi camtu sbb dia terlalu frust dgn awek dia masa kat sekolah dulu. awek dia curang, langsung dia marah sangat.. dia jadi camtu. alhamdulillah.. sebelum aku berhenti belajar.. dia dah pun berubah jadi lelaki. pic gadis TAK tulen malaysia.. 519688
Back to top Go down
kuyie
super-mod&Designer
super-mod&Designer
kuyie

PostSubject: Re: pic gadis TAK tulen malaysia..   pic gadis TAK tulen malaysia.. Icon_minitimeSat May 16, 2009 8:07 am

hahahahahaahahahahahah mcm2 adaaa

nak tegelak aku nengok gelagat pundan nih pic gadis TAK tulen malaysia.. 571166

pic gadis TAK tulen malaysia.. My-ban14
Back to top Go down
http://www.myspace.com/firstrockersindaworld
Sponsored content

PostSubject: Re: pic gadis TAK tulen malaysia..   pic gadis TAK tulen malaysia.. Icon_minitime

Back to top Go down

pic gadis TAK tulen malaysia..
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» gadis TAK tulen thailand....laki la tu...
» Training Courses Workshops In Malaysia Claimable Under Hrdf - Psmb Malaysia
» hye gadis-gadis and jejaka-jejaka sekalian...
» peringatan wat si gadis
» Untuk Gadis Sahaja