perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
perak1

HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

?

Dapatkan Widget Ini Di Aku Punyer Lah! | Get RM100 A Week @ Blogger Tips

lepas kawen nk duduk mana?????

Go down 
5 posters
AuthorMessage
macan_sparrow
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
macan_sparrow

lepas kawen nk duduk mana????? Empty
PostSubject: lepas kawen nk duduk mana?????   lepas kawen nk duduk mana????? Icon_minitimeSun May 10, 2009 8:02 pm

lepas kawen nk duduk mana????? 957753 korg pas kawen nk duk 1 umah ngan mak mertua ke nk duk umah sendiri???? lepas kawen nk duduk mana????? 217756 bg kaum adm ni klu duk umah mak mertua aku rasa x sesuai sngt kot....bg kaum hawa limit duk umah mak mertua 2 tahan je aku rasa leh...dulu bini aku leh duk umah mak mertua smpi dua tahun...pastu aku yg ajak duk umah sendiri...zaman skrg ni ssh nk jumpa isteri leh duk umah mak mertua dlm jangka masa yg lama mcmtu..... lepas kawen nk duduk mana????? 90732 lepas kawen nk duduk mana????? 90732 ....erm meh merokok dulu... lepas kawen nk duduk mana????? 287665

Last edited by macan_sparrow on Wed May 13, 2009 7:24 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
arb_mtq
senior
senior
arb_mtq

PostSubject: Re: lepas kawen nk duduk mana?????   lepas kawen nk duduk mana????? Icon_minitimeSun May 10, 2009 8:18 pm

macan!! klu ikut ati aku yg skang ni kan,, aku nak dok umah mak aku jek,,, tp taktau la ble kawin nnti camner,,, kite tgguuuu.... lepas kawen nk duduk mana????? 658582
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: lepas kawen nk duduk mana?????   lepas kawen nk duduk mana????? Icon_minitimeSun May 10, 2009 8:21 pm

aku nak celah leh ker macan? lepas kawen nk duduk mana????? 994345 lepas kawen nk duduk mana????? 994345

aku nih entah biler kawennya.. tapi aku bayangkan kalo aku kawen nih ek?lepas kawen nk duduk mana????? 519688

bagi aku, tengok keperluan ler. kalo kata, mak mertua aku tu perlukan teman, dan suami aku pun mintak aku dok dengan mak mertua aku tu.. aku cuba dok dgn dia. kalau boleh nak duduk rumah sendiri, tapi pape pun tengok pada keperluan dan juga kehendak suami ler. hehhe.. adoi.. sembang lebih aku nih bukannya ada pengalaman pun bab2 kawen nih. lepas kawen nk duduk mana????? 571166

pape pun mak mertua sama macam mak sendiri. buat mak mertua terluka sama hukuman macam melukakan hati mak sendiri..

adoi.. dilemanya orang yang dah kawen ek? lepas kawen nk duduk mana????? 566187
Back to top Go down
macan_sparrow
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
macan_sparrow

PostSubject: Re: lepas kawen nk duduk mana?????   lepas kawen nk duduk mana????? Icon_minitimeSun May 10, 2009 8:40 pm

lepas kawen nk duduk mana????? 217756 pe brg ikut hati je arb lepas kawen nk duduk mana????? 994345 lepas kawen nk duduk mana????? 994345 klu ko dh kawen ko kn jdi ketua rumahtangga so kena tegas la...ko kena wat keputusan sendiri....isteri ikut suami bkn suami ikut isteri.....so keputusan di tangan suami....aku nk ngar komen2 yg lain2 bru aku bg komen lg lepas kawen nk duduk mana????? 957753 ....nk rokok jap lepas kawen nk duduk mana????? 287665 lepas kawen nk duduk mana????? 995238 tunggu yg len bg komen
Back to top Go down
lipanx_laut
Police
Police
lipanx_laut

PostSubject: Re: lepas kawen nk duduk mana?????   lepas kawen nk duduk mana????? Icon_minitimeMon May 11, 2009 6:23 am

kalau aku?...kompom dok umah sendiri bro....senang nak buat apa2..mb sbb dari dulu aku suka dok sendiri kot...kalau dok ngan mak mertua ni..ada byk protokol....tak leh tido kangkang2 depan tv..tak leh tu tak leh nak ni sgt...sbb kene hormat/ segan ngan mak mertua..di sbb kan itu kau mencipta jurang..perhubungan kita mula menjadi renggang...ehhhh ternyanyi lagu ukays lak lepas kawen nk duduk mana????? 519688 ...di sbb kan itu aku suka dok sendiri ngan bini aku nt ...
Back to top Go down
macan_sparrow
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
macan_sparrow

PostSubject: Re: lepas kawen nk duduk mana?????   lepas kawen nk duduk mana????? Icon_minitimeMon May 11, 2009 12:13 pm

lepas kawen nk duduk mana????? 957753 bagus2 panx pas kawen mmg patut duk umah sendiri bab mua bnyk sebab...nk tonggeng ke nk terbalik ke...nk main kejar2 dlm umah pn x sapa nk kacau...aku terpaksa duk umah mak aku selama 2thn lamanya...di sebabkn aku ank sulung...aku nk bini aku rapat ngan mak aku....dia kena tahan gak kerena mak aku...tp mak aku x pnh nk meyusahkn dia pn...setelah cukup 2 tahun baru aku duk umah sendiri...dlm masa 2 tahn aku kat umah mak aku tu bini aku dh paham keluarga aku mcmner..so skrg dia dh leh selesaikn mslh dlm keluarga aku....aku ngan bini aku jarang nk manja2 sngt....manja2 de tmptnya bkn tu ditunjuk2 di hayalak ramai....nnt org meluat lak btl x panx lepas kawen nk duduk mana????? 519688 ...jom panx merokok dulu lepas kawen nk duduk mana????? 287665
Back to top Go down
sriteddy™
Site Admin
Site Admin
sriteddy™

PostSubject: Re: lepas kawen nk duduk mana?????   lepas kawen nk duduk mana????? Icon_minitimeMon May 11, 2009 1:47 pm

heh..sri plk nak berangan lepas kawen nk duduk mana????? 994345 sri nak dok umah sendri la..tak kira sewa atau beli..asal berasingan..lepas kawen nk duduk mana????? 217756 org kata duk jauh2 bau wangi...dok dekat2 bau taik lepas kawen nk duduk mana????? 869229 tak tau sejauh mana ungkapan tu..tp bak kata macan..istri ikut suami kan..so klu dh suami nak dok serumah ngn mak dia..mcm kata salju ikut keperluan..jadi sri xleh kata apa2, ikut yg terbaik.. lol!

p/s - macan..edit tajuk topik tu..typo hehe.. apa 'dukuk' daa...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: lepas kawen nk duduk mana?????   lepas kawen nk duduk mana????? Icon_minitime

Back to top Go down

lepas kawen nk duduk mana?????
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Duduk Lama Depan Komputer Boleh Bawa Maut
» PEREMPUAN YG TIDAK SUKE MELARAM KETIKA SEBELUM KAWEN...
» kawen sejenis..apa nak jadi la depa ni...
» kenduri kawen abang salju.
» neH contoH perLi utK orG yG dA kaweN.. yekE??