perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Selamat datang Ke Perak1 forum** Kepada pelawat, sila mendaftar untuk menikmati segala kemudahan Perak1 forum.** Diharap semua sahabat yg baru berdaftar, sila memperkenalkan diri anda di ruangan forum .anda juga boleh login forums ini dengan email FB anda danjangan lupa Like Fb perak1:KENALKAN DIRI ANDA:. Perak1 forum.** Pelawat yang mengalami masalah register atau login sila emailkan kepada khalifah_alammaya2000@yahoo.com(forum admin support).** Selepas mendaftar, anda akan secara Automatik telah menjadi ahli perak1 forum dan seterusnya anda boleh login untuk memasuki Perak1 forum tanpa menunggu sebarang e-mail pengaktifan akaun.Selamat melayari Perak1 forum PASTI CERIA BERSAMA KAMI.
perak1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
perak1

HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Receive all updates via Facebook. Just Click the Like Button Below

?

Dapatkan Widget Ini Di Aku Punyer Lah! | Get RM100 A Week @ Blogger Tips

kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...

Go down 
salju
miss-lady
kuyie
arb_mtq
ryuichi
macan_sparrow
10 posters
AuthorMessage
macan_sparrow
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
macan_sparrow

kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Empty
PostSubject: kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...   kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Icon_minitimeSun May 17, 2009 7:59 pm

GERAMNYA AKUUUUUUUU...... kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 421656 tdi bila aku ngok tv kat berita bayi dia buang dlm tong sampah kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 543308 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 543308 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 543308 x berkeperimanusiaan betul la org mcm tu eeeeeeeeeeee geram betul la klu aku jumpa org yg buang bayi tu mmg aku siat2 kulit dia....yg lebih menedihkn kepala bayi tu pecah kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 543308 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 543308 YA ALLAH gila nk mampus org tu la.....pe dosa bayi tu HAAAAAAAAAAA BINATANG PUNYA MANUSIA..... kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 292123 .....tau buat tau la bela x kisah la anak tu anak pe????.......klu korg jumpa org mcm ni pe korg nk buat pd manusia BINATANG ni........
Back to top Go down
ryuichi
junior
junior
ryuichi

PostSubject: Re: kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...   kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Icon_minitimeSun May 17, 2009 9:10 pm

kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 590252 kasik pecah |ak dia punya kepa|a... kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 421656 kepa|a dia.. xckup |g... |anggar ngn |ori kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 220571 bodoh punya org tu
Back to top Go down
arb_mtq
senior
senior
arb_mtq

PostSubject: Re: kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...   kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Icon_minitimeSun May 17, 2009 10:50 pm

klu aku jumpe org macam ni kan macan,, aku tak bunuh die,, tp aku ikat die, pastu aku hiris2 kulit die,,,, pastu aku boh garam kat luka die tu,, aku bia die tak makan,, nak minum aku bg air longkang,, klu die nak mkn aku hiris skit daging die past uaku rebus kasi die makan,,, aku kan wat cam tu sampai die mati sendiri
Back to top Go down
kuyie
super-mod&Designer
super-mod&Designer
kuyie

PostSubject: Re: kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...   kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Icon_minitimeMon May 18, 2009 1:12 am

tu laa pasei kalu aku plak aku kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 919437 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 783917 dia pastu siat2 dia punya kulit!!
bodoh cam tapir!! geram btol!! ape jenih manusia pon tatau lah!!
argh gerammmmm

kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... My-ban14
Back to top Go down
http://www.myspace.com/firstrockersindaworld
miss-lady
Admin
Admin
miss-lady

PostSubject: Re: kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...   kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Icon_minitimeMon May 18, 2009 2:30 am

erk kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 221913 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 221913 citer pe ni abg macan kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 221913 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 221913 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 221913
anis tak tgk tv so tak tau sal citer ni kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 221913 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 221913 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 221913
baby pecah pale ? kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 221913 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 221913 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 221913
Back to top Go down
arb_mtq
senior
senior
arb_mtq

PostSubject: Re: kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...   kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Icon_minitimeMon May 18, 2009 3:31 am

hadooiii hanis.... kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 571166 ko nih mmg comel laaa,,, aku takleh da tahan glak ni macan oii kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 571166 ,, ader ke org tgh pakat2 ramai2 ngamuk ttbe lak sorg awek cute,,"erk citer pe ni abg macan
anis tak tgk tv so tak tau sal citer ni
baby pecah pale ? ",,, hilang trus marah aku ni haa,, huhuhu kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 519688

citer ni sal der baby kene buang lam tong sampah,, baby tu djumpai dlm keadaan pecah kepala die,,, mmg takde prasaan org yg buang tu,,, ish,,, mai balik dah marah aku ni haa,,, nak je aku
kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 919437 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 919437
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...   kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Icon_minitimeMon May 18, 2009 8:18 am

aku pun tak reti nak komen pe pasal isu ni kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 67305

orang yang berkenaan dah buat dua kali dosa. dosa zina, pastu dosa bunuh bayi plak kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 67305

sbb tu ler... Allah s.w.t berfirman jauhi zina. daripada zina jadi camni.. pastu.. haish.. entahlah.. kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 67305

aku doakan orang yang buat salah tu insaf, dan dapat petunjuk daripada Allah s.w.t. AMIN.
Back to top Go down
lipanx_laut
Police
Police
lipanx_laut

PostSubject: Re: kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...   kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Icon_minitimeMon May 18, 2009 12:29 pm

buat je balik apa yg dia buat kat baby tu....ni la..main nak main...bila ngandung malu+ taku+ tak leh pk apa + setan bisik sikit je..suh bunuh..buang baby tu ...kepala tgh blur...apa tak leh pk..tambah2 pompuan..lagi la kelam kabut..adoii....tapi aku yakin...org yg buat benda tu ..takkan tenang hidup dia selama lama nyaaa......mesti ada je yg tak kena....
Back to top Go down
sriteddy™
Site Admin
Site Admin
sriteddy™

PostSubject: Re: kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...   kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Icon_minitimeMon May 18, 2009 2:04 pm

klu sri jumpa org cmtu..sri anta kat salju jek..biar bg kaunseling skit kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 869229
sbnarnya kita jgn marah2 org cmni..klu kita mrh lg dia org rasa terhina, rendah diri dan ada kemungkinan buat lagi kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 519688
contohnya cmni la... klu rumah terbakar le..sepatutnya kita berlari keluar jerit minta tolong ke atau.. kita g cari pemadam api kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 90732 dan kebiasaannya org buat apa? kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 166410
Back to top Go down
salju
senior
senior
salju

PostSubject: Re: kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...   kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Icon_minitimeMon May 18, 2009 2:39 pm

aku setuju dgn kata2 sri... kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 51170

biasanya kes camni terjadi biler dia dah tak tau nak ke mana. blurr.. nak mengadu tak tahu, anak tu nak letak kat mana pun tak tau. sebenarnya ada pusat2 pemulihan untuk wanita yang camni. mungkin dia orang tak tau nak pegi mana.. tu pasal jadi camni. macam contohnya rumah sakinah, dan ada lagilah rumah2 untuk menjaga wanita macam ni.

kat rumah tu mereka diberi kaunseling, diberi pelajaran agama, dan pihak sana akan menjaga mereka sampailah mereka selamat melahirkan anak. lepas anak tu dilahirkan, anak itu biasanya diberi ke jabatan kebajikan masyarakat. kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 566187

insya Allah, dengan bimbingan dan didikan yang betoi, mereka semua boleh insaf dan kembali ke masyarakat.

golongan camni kalo dicela, dimarah.. makin rosaklah ia. dah rosak.. nanti akan merosakkan lagi masyarakat. yang dia dah buat tu, masa silam dia. beri peluang untuk dia kembali ke pangkal jalan. kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 543308

tapi kalo dia tak mo berubah gak... dok ulang2 salah yang sama.. masa ni baru tindakan tegas boleh diambil. kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 48342

erm.. mmg betoi panx! orang yang buat dosa nih hatinya tak tenang. ada je tak kena dalam idup dia. sbb Allah s.w.t nakkan dia bertaubat.

wallahualam..
Back to top Go down
peace™
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
peace™

PostSubject: Re: kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...   kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Icon_minitimeMon May 18, 2009 6:22 pm

kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 976596 tari
Back to top Go down
raffey-sama
[[PONSEL_FIGHTER]]
[[PONSEL_FIGHTER]]
raffey-sama

PostSubject: Re: kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...   kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Icon_minitimeMon May 18, 2009 7:06 pm

AKU STUJU NGAN MACAN...BND NI MG AKU DA GRM LAME DA...
kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 458558 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 220571 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 458558 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 220571 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 458558 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 220571 kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... 458558
Back to top Go down
http://www.myspace.com/ruffeykun
Sponsored content

PostSubject: Re: kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...   kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau... Icon_minitime

Back to top Go down

kalau aku jumpa org mcm ni memang aku bunuh kau...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» luahan perasan...sedih lor..memang ppuan selalu jd mangsa ker??
» memang lawak ini cerita
» Memang Allah sengaja....
» Teknologi tayar Michelin memang canggih
» quota internet yang memang tak cukup